Citroën C3
1.2 VTi Collection 1e Eigenaar|Navi|Clima|Cruise|PDC|Dealer Onderhouden|Bluetooth|N.A.P|Nieuwe APK bij Aflevering
Direct kopen, basisprijs: € 5.449,-
Direct kopen, basisprijs
€ 5.449,-
LEASEPRIJS: € 89,81 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.089,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Citroën C3 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 VTi Collection 1e Eigenaar|Navi|Clima|Cruise|PDC|Dealer Onderhouden|Bluetooth|N.A.P|Nieuwe APK bij Aflevering |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 27 mei 2014 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 93.228 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 89,81 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 5.449,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 6-TVL-81 |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 60 kw / 82 pk |
| Laadvermogen: | 561 kg |
| Gewicht: | 950 kg |
| Wielbasis: | 247 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.511 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 520 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- metaallak
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Infotainment
- eMyWay navigatiesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- Pack Audio
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco (automatisch)
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen voor
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 1e Eigenaar
- 2 Sleutels
- Climate Control
- Collection pakket
- Collection pakket
- Cruise Control
- Dealer Onderhouden
- Elek ramen achter
- Elek ramen voor
- N.A.P. Aanwezig
- Navigatie
- Onderhoud boekjes
- Pack City
- Parkeer Sensoren Achter
- RDW-leges